Тіна Кароль

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Тіна Кароль в Одесі
 
8 березня 2020 року в Театрі музичної комедії відбудеться концерт незрівнянної зірки, улюблениці мільйонів, народної артистки України Тіни Кароль, яка приїде в Одесу, щоб привітати всіх з святом весни і презентувати свою нову програму. Красива, спокуслива, пристрасна, чарівна... Здається, Тіна Кароль уособлює в собі всі риси справжніх українських жінок, кожна з яких гідна любові і поваги.
 
Концерт Восьмого березня
Саме тому, в цей вечір наші жінки гідні особливих подарунків. І таким подарунком безперечно стане квиток на концерт Тіни Кароль в Одесі. Щоб порадувати свою кохану, купуйте квитки на нашому сайті і в касах міста.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Одеса.

Тіна Кароль відбудеться 8 березня 2020, 19:00, неділя в Одеський театр музичної комедії. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+