Витрачай 1000 грн на концерти та театри з Єпідтримка

Вистава "Повітова канітель"

У продажу залишилось 440 квитків
Перейти до вибору квитків  
Відеоінструкція замовлення
Ціна: від 80 грн
Тривалість
02:30
З антрактом
Бронь
24
години

Про подію

За мотивами творів АНТОНА ПАВЛОВИЧА ЧЕХОВА. Містична комедія на 2 дії. Цей літній вечір для мешканців тихого російського повіту видався вельми й неспокійним. Приводи для занепокоєння були численні і різні: від забившегося під корч миня до знайденого на ганку немовля, від виграшного квитка до краденої гайки, від таємничого міражу до місячного затемнення... Низка безглуздих, веселих, зворушливих, інтригуючих і загадкових подій сколихнула вир розміреного повітового життя.

І підтвердилося, що у тихому вирі дійсно водяться чорти – нехай навіть і відставні. Одним словом – у повіті почалася неймовірна тяганина... У виставі використані тексти та сюжети наступних творів Антона Павловича Чехова: «Беззаконня», «Бесіда п'яного з тверезим чортом», «Володя», «Виграшний білет», «Драма», «За двома зайцями поженешся – жодного не спіймаєш», «Затемнення місяця», «Зловмисник», «Канітель», «Мої дружини», «Минь», «Розмова людини з собакою», «Сопілка», «Щастя», «Чорний чернець».

       

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Одеса.

Вистава "Повітова канітель" відбудеться 16 лютого 2022, 19:00, середа в Одеський академічний російський театр. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+