У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Вистава "Таємниця королівської мантії"

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Автор: В.Зімін. Жанр: Казка-карнавал.
 
У цій веселій і повчальній казці для юних глядачів є, мабуть, все, що так люблять дітлахи: і музика, і жарти, і неймовірні пригоди в королівському дворі, і симпатичний простий кравець, який виявляється насправді куди сміливішим за інших міністрів, і дружба, яка допомагає героям у непередбачуваних ситуаціях. Ну, звичайно ж, є і неодмінна таємниця – та сама, що значиться у назві та буде розкрита у фіналі – таємниця королівської мантії. А ще несподівано з'ясується, що не лише діти, а й їхні батьки зможуть із цієї казки-карнавалу дізнатися для себе щось цікаве.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Одеса.

Вистава "Таємниця королівської мантії" відбудеться 19 лютого 2022, 12:00, субота в Одеський театр юного глядача ім. Юрія Олеші. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Хочете відвідати цю подію?

Натякніть про це близькій людині
Заповнюйте поля та тисніть "відправити"
Питання? Відповідь!
+