Витрачай 1000 грн на концерти та театри з Єпідтримка

Вистава "Приречені танцювати". Одеса

Вистава "Приречені танцювати". Одеса
5 лютого, 19:00, субота
Одеса Український театр ім. В. Василька
Купити квитки Залишилось квитків: 369
26 лютого, 19:00, субота
Одеса Український театр ім. В. Василька
Купити квитки Залишилось квитків: 374

Про подію

На сцені Українського театру вистава "Приречені танцювати"

Марафон тривалістю в життя
 
На вас чекає феєрична атмосфера найбільшого у світі танцювального марафону з яскравим світлом, запальною музикою, карколомною хореографією, блискучими костюмами й красивими людьми!
 
Бо коли в житті немає світла й ти на шаленій швидкості мчиш у прірву, то найбільший у світі танцювальний марафон створений подарувати тобі свято в жахливій атмосфері, з шаленим грошовим призом здається справжнім порятунком! Адже втеча від сірої буденності в шалені веселощі – то звична пігулка, до якої вдається людство. І дарма, що виглядати потрібно яскраво й красиво, випромінюючи щастя й успіх, дарма, що треба танцювати – запально й безперервно, відпочиваючи не більше 10 хвилин. Усі учасники прийшли перемогти й урятувати своє життя.
 
Такі різні учасники: юний і сильний ковбой, сивий і бувалий у бувальцях моряк, вагітна наївна жінка та безпорадний розчарований фермер, цинічна дівчина з гірким минулим і немолода безперспективна колишня актриса – усі вони, як загнані коні, «на останньому диханні» зроблять усе для своєї перемоги. А от чи всім стане сили дістатися фінішу? І чи існує життя після марафону? Адже загнаних коней пристрілюють – чи не так?!
Питання? Відповідь!
+