Вистава "Маленький Принц"

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Історія про Маленького принца, його подорожі по планетах, пошуках любові, дружби – пошуком свого світу, своєї планети, себе могла і може статися в будь-якому класі, з будь-яким хлопчиком або дівчинкою, з будь-яким підлітком.
 
Кожна молода людина – окрема планета, а в підлітковому віці, коли ще немає великого досвіду, але є величезне бажання змінити світ, ці планети - особливо яскраві, і мрії - особливо зухвалі.
 
Тому що в кожному з нас заховані всесвіти!.. Ти можеш подолати сотні тисяч кілометрів, подорожувати по різних країнах і континентах, навіть полетіти і досліджувати космос, але знайти істину в одному погляді, у посмішці свого дитини. І зрозумієш, що подорожі твої нічого не коштували, ти просто тікав від самого себе, від очевидного, ти був сліпий. І знайдеш глибоку мудрість та істину в звичайних простих речах і діях, таких, як щоденне прибирання як свого будинку, так і своїх думок.
 
У кожному класі молода людина може познайомитися зі своєю Трояндою, знайти свого Лисиця, дізнатися про існування планет Короля, Шанолюбця, П'яниці, географа і Ліхтарника - і зустріти їх там же,у своєму класі!
 
Вистава за мотивами однойменної казкової повісті Антуана де Сент-Екзюпері.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Одеса.

Вистава "Маленький Принц" відбудеться 14 березня 2021, 12:00, неділя в Одеський театр юного глядача ім. Юрія Олеші. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+