Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Вистава "Маленький Принц". Одеса

Вистава "Маленький Принц". Одеса
27 січня, 19:00, середа
Одеса Одеський театр юного глядача ім. Юрія Олеші
Купити квитки Залишилось квитків: 46
28 лютого, 12:00, неділя
Одеса Одеський театр юного глядача ім. Юрія Олеші
Купити квитки Залишилось квитків: 198

Про подію

Історія про Маленького принца, його подорожі по планетах, пошуках любові, дружби – пошуком свого світу, своєї планети, себе могла і може статися в будь-якому класі, з будь-яким хлопчиком або дівчинкою, з будь-яким підлітком.
 
Кожна молода людина – окрема планета, а в підлітковому віці, коли ще немає великого досвіду, але є величезне бажання змінити світ, ці планети - особливо яскраві, і мрії - особливо зухвалі.
 
Тому що в кожному з нас заховані всесвіти!.. Ти можеш подолати сотні тисяч кілометрів, подорожувати по різних країнах і континентах, навіть полетіти і досліджувати космос, але знайти істину в одному погляді, у посмішці свого дитини. І зрозумієш, що подорожі твої нічого не коштували, ти просто тікав від самого себе, від очевидного, ти був сліпий. І знайдеш глибоку мудрість та істину в звичайних простих речах і діях, таких, як щоденне прибирання як свого будинку, так і своїх думок.
 
У кожному класі молода людина може познайомитися зі своєю Трояндою, знайти свого Лисиця, дізнатися про існування планет Короля, Шанолюбця, П'яниці, географа і Ліхтарника - і зустріти їх там же,у своєму класі!
 
Вистава за мотивами однойменної казкової повісті Антуана де Сент-Екзюпері.