Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Вистава "Дванадцять місяців"

Продаж припинено
минула подія
Бронь На касу
24
години
5+

Про подію

Дивовижна світла і добра казка, як і належить, переносить вас в деяке царство-деяка держава. А точніше - королівство. А ще точніше – в суто сучасний веселий і неймовірний балаган, з несподіваними перетвореннями і ще більш несподіваними подіями. Ну і, звичайно ж, на сцені з'являться звичні дванадцять місяців, але вже зовсім в незвичних обставинах: кожен – зі своїм характером, іноді зі своїми примхами, нерідко з турботами…
 
Втім, не станемо переповідати сюжет, а просто нагадаємо, що ця чудова казка Самуїла Маршака була найулюбленішою книжкою мам і тат кожного з тих, хто прийде нині в наш театр, а ще раніше – їх бабусь і дідусів.
 
Словом, яскраве і іскристе видовище, яке підготував Одеський ТЮГ до Нового року, невипадково задумано автором, режисером і артистами як справжнє і незабутнє свято для всіх, хто хоче перетворити на свято кожен день свого життя.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Одеса.

Вистава "Дванадцять місяців" відбудеться 13 лютого 2021, 12:00, субота в Одеський театр юного глядача ім. Юрія Олеші. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+