Витрачай 1000 грн на концерти та театри з Єпідтримка

Сергій Бабкін

13 серпня 2021, 19:00, п’ятниця
Продаж припинено
минула подія

Про подію

13 серпня 2021 року у Літньому театрі GORSAD відбудеться концерт Сергія Бабкіна в Одесі! Літній тур артиста презентує Comedy Space.  Запрошуємо на найбільш романтичний концерт цього сезону! Сергій Бабкін вирішив дати низку особливо емоційних та атмосферних виступів у різних містах України. І звичайно, не міг оминути Одесу!
 
Великий літній концерт з бендом
Цього разу артист зіграє концерт  у складі свого бенду. Тому на вас чекає особливий драйв та щирі почуття, за які так полюбила співака вся країна. Ви почуєте відомі пісні та нові композиції Сергія Бабкіна. Не пропустіть виступ у повному складі. Кращої компанії для серпневого вечора біля моря просто не може бути!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Одеса.

Сергій Бабкін відбудеться 13 серпня 2021, 19:00, п’ятниця в Літній театр "GORSAD". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+