У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Особливості національного сексу

Продаж припинено
минула подія

Про подію

На численні прохання глядачів!
 
Від авторів гучного вистави «Поїзд Одеса-Мама» дуже і дуже смішна комедія! Приходьте!
 
... ..Уже одне тільки назва цієї вистави викликає мимовільний сміх і легке приємне збудження. Про любов і секс говорять абсолютно все, але Такого на театральній сцені ще не було.
 
Хуліганська, легка, істерично смішна комедія, головні ролі в якій грають найпопулярніші артисти цього жанру - команда «Повітовий місто» », улюбленці всіх жінок-Сергій Писаренко та Євген Нікішин. А з ними - мрія всіх чоловіків, екс-солістка «Віагри» - блискуча Альона Вінницька, і модна, мегаеротічная Солоха.
 
Якщо чесно, глядачі, які побували на допрем'єрних показах, кажуть, що нічого більш смішного вони не бачили. Але ж цей спектакль - ще й феєричне шоу. Ви думали, що основні інстинкти - це любов і секс? Ви правильно думали. Але, подивившись цей спектакль, Ви зрозумієте, що основних інстинктів три. Це ще й сміх.
 
Тривалість 1 години 40 хвилин, без антракту, йде російською мовою.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Одеса.

Особливості національного сексу відбудеться 16 лютого 2019, 19:00, субота в Одеський театр музичної комедії. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+