У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Вистава "Про що мовчать жінки"

7 червня 2021, 19:00, понеділок
Продаж припинено
минула подія

Про подію

7 червня 2021 року у Літньому театрі GORSAD відбудеться детективна вистава “Про що мовчать жінки” в Одесі! Неймовірно захоплюючий сюжет та несподіваний фінал гарантовані! А ще - фірмовий англійський гумор і один чоловік-детектив на всіх. У будинку, де сталося вбивство, мешкають п'ятеро жінок. І вони були вдома, коли сталася страшна трагедія. Залишилось їх тільки розговорити. Або почути, що вони кажуть.
 
Детективна вистава
Хтось з них точно бреше. А може й усі разом. А хтось - точно вбивця. Але хто саме? І як у всьому розібратися, коли ці пані такі чарівні, що й сам слідчий ладен закохатись? Щоб дізнатися, чим все завершиться, купуйте квитки на нашому сайті та в касах міста.
 
На яку виставу піти в Одесі? На постановку “Про що мовчать жінки”!
 
Побувати в оновленому Літньому театрі
Побачити гру київських акторів
Спробувати себе у ролі детектива

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Одеса.

Вистава "Про що мовчать жінки" відбудеться 7 червня 2021, 19:00, понеділок в Літній театр "GORSAD". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+