У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Мюзикл "Вождь червоношкірих"

Продаж припинено
минула подія

Про подію

мюзикл для дітей та батьків по О. Генрі
П'єса - І. Факторовскій
 
Виховання дітей - дуже складна штука, що вимагає від нас, дорослих, щоденного уваги, терпіння і мудрості. Не всі на це здатні, а якщо ще й весь вільний час йде на процес заробляння грошей, то потім взагалі немає ні сил, ні бажання! І тоді виходить точь-в-точь як у оповіданні О. Генрі, який і ліг в основу нашого вистави «Вождь червоношкірих».
 
Смішна і повчальна історія допоможе зрозуміти, що за кожен вчинок ми несемо відповідальність, що дітям потрібні наші любов, увагу і час. Такі прості істини, розказані яскравим театральною мовою у виконанні талановитих акторів і вихованців студії «Театральна продовженого», - гідний привід для сімейного походу в театр!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Одеса.

Мюзикл "Вождь червоношкірих" відбудеться 9 січня 2022, 11:00, неділя в Одеський театр музичної комедії. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+