Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Lords of the Sound SHOW DEKRU

Продаж припинено
минула подія
Бронь На касу
24
години

Про подію

Пластично-візуальна вистава LIGHT SOULS SHOW від театру DEKRU у супроводі оркестру Lords of The Sound. «Слова повні правди і брехні, вони обманюють, надихають, ранять, доводять до відчаю і пояснюють основи життя, але все закінчується мовчанням. Ось тут і починається мистецтво пантоміми, оскільки воно поза слів.» - Марсель Марсо.
 
Quartet DEKRU запрошує вас в захоплюючу видовище - спектакль, оволодіває світом за допомогою мовчання, де засобом вираження є кожна частина людського тіла - навіть повіку або кінчик мізинця!Шоу Light Souls - це нове слово в жанрі пантоміми. Сучасний, стильний і актуальний погляд на сьогодення. Спектакль, в якому зібрана вся палітра людських почуттів, де сплітаються чисті і щирі емоції, реалізовані мімами з віртуозною пластикою і бездоганною акторською майстерністю. Light Souls Show - це зустріч з дивом, якого так не вистачає всім нам, що живуть в суворій реальності. Світло проникає в душу, незважаючи ні на вік, ні на статус, ні на рід занять, ні на настрій. Після вистави залишається певний присмак. То радості, то любові ...
 
А для одеситів артисти підготували особливий сюрприз! Вистава пройде під живий супровід оркестру Lords of the Sound - успішного оркестрового проекту Східної Європи! Тому на гостей чекає подвійна естетична насолода.
 
На сьогоднішній день квартет DEKRU є візитною карткою класичної та сучасної пантоміми.
 
Український колектив, який є одним з найяскравіших представників цього жанру в усьому світі! На їх рахунку довгі гастролі, виступи на кращих сценах, публікації в ЗМІ, захоплені відгуки глядачів, і ціла колекція нагород міжнародних конкурсів і талант-шоу:-Лауреати V Всесвітнього фестивалю циркового мистецтва в Москві (фестиваль альтернативного виду мистецтв) 2011р.
 
- Лауреати I міжнародного фестивалю клоунади і пантоміми в Одесі 2011р.
 
- Півфіналісти телевізійного проекту "Україна має талант" 2011р;
 
- Лауреати XIII міжнародного фестивалю пантоміми у Варшаві 2013р;
 
- Лауреати фестивалю OpenStreet в Мілані 2014;
 
- Півфіналісти популярного телевізійного проекту в Італії " Tu si que vales "(Ти гідний!) 2016;
 
- Лауреати Міжнародний циркового фестивалю в Будапешті 2018;
 
- 16 червня 2016 Quartet DEKRU взяв участь у шоу програмі перед виступом Папи Франциско в Римі. Мова Папи була присвячена високу оцінку і місії, яка лежить на артистів всіх жанрів.
 
На зустрічі були присутні артисти цирку, театру, естради.Керівник і режисер колективу QUARTET DEKRU: заслужений працівник культури України, режисер Любов Черепахіна. Диригент: Віталій Саражинская. Приходьте на Light Souls SHOW і проживіть цей вечір, позбавлений слів, але наповнений щирістю, любов'ю, музичною гармонією і надзвичайною пластикою.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Одеса.

Lords of the Sound SHOW DEKRU відбудеться 4 лютого 2020, 19:00, вівторок в Одеський театр опери та балету. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.