Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Вистава "Леді Вакбета"

Інформація уточнюється
минула подія

Про подію

У центрі цієї історії, сам того не бажаючи, знаходиться Вакбет Лавсторд . Його самодостатньо закохана в себе життя розмірено текла, рівно до тих пір, поки Містер Вакбет не захопився прекрасною Дівою місцевого кабаре.
 
Варто зауважити, що захоплення це було далеко не першим, колись давно, Вакбет клявся у вічній любові артистці цього ж кабаре, але це було давно і далеко...
 
Ах, так, мало не забув, Містер Вакбет, ДО РЕЧІ одружений, але не так давно, як клявся в любові артистці...
 
А ось маленька сусідка Лоліта, навпаки, сама жарко захопилася містером Вакбетом.
 
І це тільки на перший погляд все заплутано, насправді все просто.
 
Один Вакбет і 4 його леді
 
І це тільки на перший погляд все смішно і безглуздо, насправді, все дуже заплутано.
 
Яскрава, сучасна історія, на вічні теми любові, ревнощів, дружби, відданості. Вона занурить вас в море хореографії, яскравих костюмів, сучасної музики і прекрасного настрою.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Одеса.

Вистава "Леді Вакбета" відбудеться 8 червня 2020, 19:00, понеділок в Одеський академічний російський театр. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.