У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Симфонія мрій. Концерт оркестру театру

Продаж припинено
минула подія

Про подію

У програмі прозвучать інструментальні концерти Н. Паганіні, Фр. Крамаржа, К.М.Вебера, В.А. Моцарта. Диригент – Ігор Знатоков. Режисерка – Кристина Парасків-Знатокова, засл. артистка Республіки Молдова. Ведучий концерту – Євген Бубер, засл. діяч мистецтв України. Солісти - лауреати міжнародних конкурсів. Скрипка: Георгій Соколов. Гобой: Єлізавета Меньшагіна. Кларнет: Ігор Знатоков. Фортепіано: Анастасія Муляр.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Одеса.

Симфонія мрій. Концерт оркестру театру відбудеться 13 лютого 2022, 19:00, неділя в Український театр ім. В. Василька. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+