Freedom Jazz

10 березня 2020, 19:00, вівторок
Ціна: від 360 грн
Бронь На касу
48
годин

Про подію

Відчуваєте? В повітрі щось грайливе, чарівне і зухвалий? Звідкись лунає дзвінкий сміх, цокіт підборів і мелодії, від яких ви вже пританцовываете!
 
Відповідь проста — Музичне кабаре #1 знову в місті!
 
З легким авантюризмом і таємничими посмішками Freedom jazz представляє нове SAX LIVE SHOW «Піф-Паф». І це зовсім не про зайчика, друзі.
 
Це справжнісінька «Бондіана», як ніби зійшла з екранів ваших телевізорів. Дівчата Бонда — ось, ким уявили себе на цей раз girls band — Freedom jazz. Зухвало? Так! Несподівано, як постріл з-за рогу? О, так! Тепер на сцені розіграються справжні пристрасті, де ви, друзі, опинитеся не свідками, а співучасниками.
 
Cофи: «Ох,ну какая девушка не представляла себя в роли любимой супер агента Джеймс Бонда! Уверены — абсолютно каждая! И тут мы подумали: зачем мечтать и представлять, если можно ею СТАТЬ…»!!!
 
Анастасия: «Так вот, мы создали свой музыкальный коктейль в духе Джеймса Бонда, секретом которого готовы поделиться прямо сейчас: берём много красивой музыки, не спеша добавляем страстные и волнующие фирменными нотки, приправляем сногсшибательным вокалом, и душетрепещущими соло саксофона, украшаем всё завораживающими танцами, и тонким, женским юмором».
 
Санни: Мы примерим на себя новые роскошные образы — опасных, авантюрных супергероинь — девушек того самого Джеймса Бонда. Будет прослеживаться любовная драматическая линия —словно изысканное колье на тонкой шее, и мы — джазетки, будем блистать в нём бриллиантами.
 
А десь там у кутку залу, в диму сигари буде сидіти ВІН, виблискуючи своїми пристрасними очима... і підійшовши ближче неодмінно захоче себе уявити, як завжди це робив раніше... «Бонд, Джеймс Бонд». Але в цей раз його подання буде обірвані на півслові, адже тепер і вже назавжди тільки — Jazz, Freedom Jazz!
 
ПіФ-ПАФ, пані та панове! У вас немає виходу — тільки вхід...прямо до нас! І не дай Бог вам помилитися дверима!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Одеса.

Freedom Jazz відбудеться 10 березня 2020, 19:00, вівторок в Одеський театр музичної комедії. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+