У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Нейромонах Феофан

8 липня 2018, 20:00, неділя
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Один из самых загадочных артистов актуальной сцены СНГ - Нейромонах Феофан – представит на суд одесских зрителей свою шоу-программу.

Бесспорно талантливый музыкант сумел соединить в своем творчестве, казалось бы, совершенно несочетаемое: народные мотивы и drum&bass, не забыв приправить их здоровой самоиронией.
Это помогло Феофану в одночасье стать кумиром как для замороченных гиков, так и для реконструкторов, тусовщиков и простого люда.

Но удивительнее всего то, что никто до сих пор не знает, как Нейромонах выглядит на самом деле: на публике и в видеоклипах таинственный «старец» прячет лицо под капюшоном, из-под которого торчит только кончик носа да густая борода.

Все это великолепие будет продемонстрировано на большом концерте Нейромонаха Феофана в одесском клубе "Western" в воскресенье, 8 июля. Милости просим!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Одеса.

Нейромонах Феофан відбудеться 8 липня 2018, 20:00, неділя в WESTERN. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+