Black Sea Metal Festival!

9 серпня 2014, 15:00, субота
Перейти до вибору квитків
Продаж припинено
минула подія

Про подію

VINYL CONCERT И METAL SPECIAL ПРЕДСТАВЛЯЮТ!

Первый международный фестиваль тяжёлой музыки - Black Sea Metal Festival!

Место проведения - Metropolis Arena, летняя площадка. Расположена в 20 метрах от моря, 3 этажа, большая стена, большая фан-зона, качественный мощный звук, яркое световое шоу, более 500 посадочных мест, 2 больших бара, собственная пивоварня, имеется большая парковка.
2 дня, 18 коллективов, 18 часов живой мощи

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Одеса.

Black Sea Metal Festival! відбудеться 9 серпня 2014, 15:00, субота в Клуб "МЕТРОПОЛИС". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+