У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Серебряная свадьба

23 серпня 2013, 22:00, п’ятниця
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Две совершенно различные кабаре-культуры - французская и немецкая - впервые на одной сцене! Результат и последствия - долгожданны и непредсказуемы!
 
В программе концерта – традиционные песни , созданные в золотую эпоху кабаре (1890-1930 г.), которые исполнялись в артистических кафе Парижа и Мюнхена , Марселя и Берлина, а также песни «Серебряной Свадьбы» , написанные под впечатлением от этой культуры.
 
Это скорее ревю - концерт с элементами спектакля, где все номера подчинены одной идее и задаче - показать кабаре с различных сторон, развеять шаблонное представление о нем, как о жанре сугубо развлекательном.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Одеса.

Серебряная свадьба відбудеться 23 серпня 2013, 22:00, п’ятниця в Клуб "Пляжник". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+