У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Жених с того света. Труффальдино

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Знатный купец Панталоне, узнав о смерти жениха своей дочери Клариче, которого ни он, ни его дочь никогда не видели, собирается  отдать ее замуж за молодого и пылкого Сильвио.

Однако в их планы вмешивается «жених с того света», который объявляется в самый неподходящий момент и предъявляет права на свою невесту. Кто этот господин и зачем он хочет помешать счастью влюбленных? Ответы знает только он —  ловкий и смышленый Труффальдино, которому предстоит распутать клубок самых запутанных интриг и ситуаций. Этот блистательный венецианский карнавал, построенный на недоразумениях, вовлекает зрителя в популярный жанр комедии дель арте, созданной по мотивам пьесы Карло Гольдони «Слуга двух господ»

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Одеса.

Жених с того света. Труффальдино відбудеться 1 грудня 2016, 19:00, четвер в Одеський театр музичної комедії. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+