Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Едвін Мартон

Перенесення заходу
минула подія

Про подію

Едвін Мартон (Лайош Едвін Цурі) народився 17.02.1974 угорський композитор, скрипаль. У 2003 році взяв прізвище бабусі-Іллони Мартон. Закінчив Центральну музичну школу при Московській Консерваторії (1990). Переміг на міжнародному конкурсі скрипалів в Орфорді (Канада). (1997). В нагороду Едвін отримав унікальну можливість протягом 5 років грати на скрипці Страдіварі. Згодом це право двічі продовжувалося. У 2004 році створюється Monte Carlo Orchestra. в якому грає його сестра

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Одеса.

Едвін Мартон відбудеться 2 грудня 2020, 19:00, середа в Одеський театр опери та балету. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.