ДУШЕВНА ХВИЛЯ

Перейти до вибору квитків
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

Радіостанція «Одеса Мама» представляє грандіозне шоу - музична премія року «Душевна хвиля», в якому беруть участь самі знакові артисти Одеси, пісні яких, прозвучав в ефірі нашої радіостанції завоювали всенародну любов.

На запрошення радіостанції «Одеса Мама» з різних міст України до нас приїжджають найпопулярніші виконавці.

«Душевна хвиля» це нове музичне шоу, участь в якому з нетерпінням чекали артисти, адже це визнання любові наших радіослухачів.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Одеса.

ДУШЕВНА ХВИЛЯ відбудеться 5 серпня 2018, 20:00, неділя в Одеський театр музичної комедії. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+