Витрачай 1000 грн на концерти та театри з Єпідтримка

"Большой Stand Up концерт"

22 лютого 2019, 19:00, п’ятниця
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Запрошуємо вас на ВЕЛИКИЙ STAND UP КОНЦЕРТ, де ми зібрали для вас стендап коміків з усієї України. Добірні жарти від найкращих представників розмовного жанру, вечір сміливою і відвертою стендап комедії.
 
 • Андрій КІТ (м Дніпро) - сімейний комік, учасник ТВ проектів «Комік на мільйон» (ICTV) та «Стенд-Ап Шоу» (Новий канал). Резидент STNDP SHOW
 • Андрій Щегель (м.Київ) - резидент проекту «Підпільний Стендап», найскандальніший комедіант України, якому плювати на все нагороди. Але тим не менш, переможець фестивалю «Інді. Коміки 2016 »
 • Саша ЛОПУШАНСЬКИЙ (м.Львів) - резидент Lviv City Stand Up, кращий комік минулого сезону, радіоведучий
 • Сергій Чирков (м.Суми) - резидент проекту «Підпільний Стендап», молода кров української стендап комедії
 • Настя ДЕРСЬКИЙ (м.Київ) - найвідвертіша, безкомпромісна і уїдлива дівчина в цьому жанрі, резидент проекту «Підпільний Стендап». Переможець 1th International Stand Up Comedy Week, в номінації «Кращий російськомовний стендап» а також Розсміши коміка на 50 000.
 • Василь Байдак (м.Харків) - найабсурдніший комік нашої країни! Актор і автор «Инародного театра абсурда Воробушек». Учасник проекту «Ліга сміху» на телеканалі 1 + 1. Переможець шоу «Рассмешіка коміка» на 1 + 1. Двічі володар звання Best comedian over all за результатами Independent Stand Up Festival
 
Ведучий: Ярослав ТИТАРЕНКО - резидент Main Stand Up, учасник шоу «Розсміши коміка»
 
Пригощає - MEX Mexican grill

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

 • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
 • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
 • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
 • Обрати спосіб оплати та доставки;
 • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Одеса.

"Большой Stand Up концерт" відбудеться 22 лютого 2019, 19:00, п’ятниця в Будинок Клоунів. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+