Вистава "Підступність і кохання"

Продажа остановлена
прошедшее событие

О событии

Вистава для дорослих на 2 дії
 
Всесвітньо відомий шедевр класика німецької літератури Фрідріха Шиллера, який вже понад два століття не сходить з провідних сцен світу, розповідає дивовижну історію піднесення леді Мільфорд, коханки герцога, у виконанні Ліліани Ребрик, яка прагне досягти найвищого піку слави, багатства й жіночого щастя. Її нерозділене кохання до Фердинанда, сина герцога, штовхнуло Леді на безчесний вчинок — зруйнувати стосунки молодих закоханих.
 
Тут з’являється ще одна перепона — секретар герцога Вурм (Марк Дробот), закоханий негідник та безчесний інтриган, який засліплений пристрастю до юної дівчини наважується на злочин. Хворобливе піклування матері (Катерини Кістень), вседозволеність герцога (Валерій Легін), справжні фехтувальні бої у світі ризику та боротьби за кохання.
 
Режисер вистави, Андрій Білоус, відкидає на другий план всі політичні баталії, закладені в сюжет п’єси і досліджує любовну історію цих молодих людей, зберігаючи всю красу та розкіш епохи, в яку створена п’єса. Питання свободи, вільного кохання та бажань пронизує всю виставу та вирішується найбільш неочікуваним вчинком. Любов, що стає причиною підступності, і підступність, яка не здатна завоювати любов.
 
В наші дні не так часто можна зустріти п’єси, наповнені вічними темами, романтичними мотивами. Адже для цього потрібно мати сміливість душі та готовність почуттів!

Купить билет на мероприятие можно не отходя от компьютера!

Электронный билет позволяет купить билет с максимальным комфортом. Здесь нет очереди в кассу и вы можете купить билет за 1 минуту прямо сейчас. Для этого нужно:

  • Выбрать место на схеме зала или выбрать количество входных билетов в фан зону;
  • Нажать кнопку "Оформить заказ";
  • Указать имя, адрес электронной почты, номер телефона;
  • Выбрать способ оплаты и доставки;
  • Внести данные банковской карты и завершить заказ.

Сумма за билеты спишется автоматически, а билет придет на почту через 1-2 минуты. Ваша задача распечатать билет или показать с экрана телефона перед входом в зал.

В 2019 году много интересных концертов, спектаклей и шоу, чтобы не пропустить что-то очень важное предлагаем ознакомиться с афишей города Одесса.

Вистава "Підступність і кохання" состоится 3 июля 2017, 19:00, понедельник в Одесский академический русский театр. С помощью сервиса internet-bilet.ua, Вы сможете с легкостью забронировать, заказать и купить билеты на интересующий Вас концерт, спектакль, оперу, балет, мастер-классы, спортивные и детские мероприятия, оплатив их самым удобным для Вас способом: через интернет банковской картой VISA/MasterCard, наличными или курьером, если сделаете заказ билета c доставкой.

Вопрос? Ответ!
+