У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

"Зимовий променад" Сільська честь (концертне виконання)

Продаж припинено
минула подія

Про подію

в Одеській опері відбудеться концертне виконання опери П'єтро Масканьї»Сільська честь". Концерт відбудеться в рамках проекту» зимовий променад", ініціатором якого виступив Музичний керівник і диригент-постановник, головний диригент театру В'ячеслав Чорнуха-Волич.
 
Концертне виконання опери «Сільська честь»
"Сільська честь" - перша і неперевершена ним самим опера молодого і тоді ще невідомого композитора, яка принесла йому неймовірний успіх. Сам Масканьї шкодував, що його найбільш відомий твір було написано першим і жодне наступне не змогло затьмарити славу «сільської честі». Сюжет дійсно захоплює не гірше, ніж любовна драма, а події розгортаються в одному з селищ Страсної Сицилії.
 
Турріду повертається з армії і дізнається, що його наречена Лола вийшла заміж за іншого. З ревнощів він починає відносини з Сантуццей. Однак Лола теж не відпускає колишнього коханця, і вони починають зустрічатися таємно від чоловіка. Коли Сантуцца дізнається, що Турріду зраджує їй з Лолою, вона розповідає все чоловікові невірної жінки, Альфіо…

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Одеса.

"Зимовий променад" Сільська честь (концертне виконання) відбудеться 16 лютого 2020, 18:30, неділя в Одеський театр опери та балету. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+