Жил-был-двор

Про подію

Вы не жили в Одесском Дворе? Считайте, что вы в этой жизни ничего не видели.

Вы жили в Одесском Дворе – ну так вернитесь в свое детство и молодость. 70-е годы, старый одесский двор, настоящий одесский язык, нешуточные страсти, знакомые и полюбившиеся персонажи – Белла, Либман, Шурик, Римма. Новая история от старого Либмана. А у него скучных историй не бывает.

Автор пьесы и режиссёр-постановщик: Юрий Бликов.

В Ролях: Сергей Олех, Головина Елена, Игорь Тильтиков, Кира Бликова, Игорь Онищенко, Рафаэль Саркисьян

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Одеса.

Жил-был-двор відбудеться 7 серпня 2016, 19:00, неділя в Єврейський культурний центр. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+