Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

WISH. Театрально-циркове шоу. Одеса

WISH. Театрально-циркове шоу. Одеса
23 червня, 17:00, середа
Одеса Одеський театр музичної комедії
Купити квитки Залишилось квитків: 388
23 червня, 19:30, середа
Одеса Одеський театр музичної комедії
Купити квитки Залишилось квитків: 408
24 червня, 17:00, четвер
Одеса Одеський театр музичної комедії
Купити квитки Залишилось квитків: 399
24 червня, 19:30, четвер
Одеса Одеський театр музичної комедії
Купити квитки Залишилось квитків: 442

Про подію

Театрально-циркове шоу WISH в Одесі! 23 і 24 червня в Одеському академічному театрі музичної комедії ім. М. Водяного відбудеться захоплююче шоу WISH від Art Vision Production.
 
23 і 24 червня запрошуємо вас в Одеський академічний театр музичної комедії ім. М. Водяного на яскраве 80-хвилинне шоу WISH. У новій постановці від Art Vision Production беруть участь найбільш успішні і талановиті артисти сучасності. Це зірки відомого Cirque Du Soleil, переможці престижних циркових фестивалів світу, фіналіст America's Got Talent. Творці шоу WISH - легендарні Aurelia Cats і Viktor Kee. Пропустити - неможливо!
 
WISH - унікальна постановка на межі фізичного театру, цирку, комедії, магії. Артисти цирку викликають захоплені погляди майстерною акробатикою, еквілібристикою, жонглюванням. А інтерактивні ефекти - вражаюча візуалізація і світловий дизайн - залучають до ефектного дії кожного глядача в залі.
 
У центрі сюжету - таємнича подорож дівчини, яка на свій день народження загадала бажання - і воно здійснилося. На шляху до мрії героїня зустрічає невідомих істот - Магію і світло, які допомагають дівчині знайти свій талант.
 
Шоу WISH - це джерело натхнення! А дивовижна музика композитора Remy Bailet прекрасно доповнює картини перфомансу.
Питання? Відповідь!
+