Vivaldianno. Місто Дзеркал

Продаж припинено
минула подія

Про подію

27 лютого 2019 року у Одеському національному академічному театрі опери та балету відбудеться 3D шоу світового масштабу «Vivaldiano. Mісто Дзеркал». На вас чекає неймовірне поєднання 3D анімації, спец ефекти, новітні технології, театральні номери та вражаюча музика Антоніо Вівальді у виконанні світових зірок класичної музики.
 
3D шоу світового рівня
Це шоу створено за допомогою поєднання декількох жанрів: класики, року, театру, балету, танців та візуального мистецтва. Недарма «Vivaldiano. Mісто Дзеркал» зривало гучні оплески під час виступу на кращих сценах різних країн. Адже це небачене досі дійство, де в одній захоплюючій історії переплелося майбутнє з його високими технологіями та непідробна і вічна музика видатного композитора.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Одеса.

Vivaldianno. Місто Дзеркал відбудеться 27 лютого 2019, 19:00, середа в Одеський театр опери та балету. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+