Вистава "Підступність і кохання"

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Вистава для дорослих на 2 дії
 
Всесвітньо відомий шедевр класика німецької літератури Фрідріха Шиллера, який вже понад два століття не сходить з провідних сцен світу, розповідає дивовижну історію піднесення леді Мільфорд, коханки герцога, у виконанні Ліліани Ребрик, яка прагне досягти найвищого піку слави, багатства й жіночого щастя. Її нерозділене кохання до Фердинанда, сина герцога, штовхнуло Леді на безчесний вчинок — зруйнувати стосунки молодих закоханих.
 
Тут з’являється ще одна перепона — секретар герцога Вурм (Марк Дробот), закоханий негідник та безчесний інтриган, який засліплений пристрастю до юної дівчини наважується на злочин. Хворобливе піклування матері (Катерини Кістень), вседозволеність герцога (Валерій Легін), справжні фехтувальні бої у світі ризику та боротьби за кохання.
 
Режисер вистави, Андрій Білоус, відкидає на другий план всі політичні баталії, закладені в сюжет п’єси і досліджує любовну історію цих молодих людей, зберігаючи всю красу та розкіш епохи, в яку створена п’єса. Питання свободи, вільного кохання та бажань пронизує всю виставу та вирішується найбільш неочікуваним вчинком. Любов, що стає причиною підступності, і підступність, яка не здатна завоювати любов.
 
В наші дні не так часто можна зустріти п’єси, наповнені вічними темами, романтичними мотивами. Адже для цього потрібно мати сміливість душі та готовність почуттів!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Одеса.

Вистава "Підступність і кохання" відбудеться 3 липня 2017, 19:00, понеділок в Одеський академічний російський театр. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+