У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Віртуози Києва. Cімфоніі Всесвіту ІІ.

10 лютого 2020, 19:00, понеділок
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Високопрофесійну майстерність виконавців, приголомшлива і геніальна музика, а саме головне, Видатні Постаті сучасної класичної сцени - всесвітньовідомий скрипаль Шломо Мінц і головний диригент оркестру Віртуози Києва, віолончеліст, номінант премії Греммі Дмитро Яблонський!
 
Отже:
GAS Concert та» Міжнародний Європейський фонд підтримки мистецтва "представляє гастрольний тур містами України симфонічного оркестру Віртуози Києва - "симфонії Всесвіту 2"!
 
Програма:
1. Джузеппе Верді - Увертюра до опери «Сила долі»
2. Олексій Шор - «Seascapes» для скрипки з оркестром
3. Каміль Сен-Санс - Інтродукція і Рондо каприччиозо для скрипки з оркестром
4. Фелікс Мендельсон-Бартольді - Симфонія n.4 Ля мажор (Італійська)

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Одеса.

Віртуози Києва. Cімфоніі Всесвіту ІІ. відбудеться 10 лютого 2020, 19:00, понеділок в Одеська обласна філармонія. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+