ВІА "ЛЕЙСЯ ПЕСНЯ" Дмитра Домина

Продаж припинено
минула подія
Бронь На касу
24
години

Про подію

На численні прохання глядачів, довгоочікуваний концерт ВІА" Лийся пісня " Дмитра Доміна!!! 
 
В 1984 році в місті Сочі проходив всесоюзний конкурс естрадної пісні. В цьому конкурсі брав участь молодий перспективний співак Дмитро Домин. Після виступу до Дмитра підійшов директор Кемеровської державної філармонії Литвинов в. Д. і зробив йому пропозицію стати солістом ВІА» Лийся пісня", у складі якого Дмитро Домін пропрацював до 1990 року.
 
Через 25 років у травні 2015 року з ініціативи соліста легендарного ВІА "Лейся пісня" Дмитра Доміна, був сформований новий склад ансамблю, до якого увійшли досвідчені музиканти, які пройшли школу популярного колективу. Перед музикантами ВІА «Лийся пісня» Дмитра Доміна було поставлено завдання відтворити атмосферу Вокально-Інструментального Ансамблю, відродити культуру ВІА і підняти її на належний рівень! Було прийнято рішення зберегти оригінальні аранжування всіх пісень в первісному вигляді і тим самим передати глядачам точний задум авторів цих пісень.
 
Більшість пісень, виконуваних ВІА "Лейся пісня", були написані видатними композиторами ХХ ст.-ХХІ ст.: В. Добриніним, Д. Тухмановим, Ю. Антоновим, В. Шаїнським, Є. Мартиновим.
Абсолютно всі пісні представлені в концертній програмі ВІА «Лийся, пісня» ( «Рідна земля», «Прощавай», «обручка», «Пісенька про шевця», «Ось побачиш», «Хто тобі сказав», «Клен») глядачі пам'ятають напам'ять і співали разом з артистами під час концертів.
 
У неповторній, теплій атмосфері абсолютного єднання артистів і глядачів, проходять всі виступи ВІА «Лийся Пісня» Дмитра Домище.
 
Склад ВІА» Лейся пісня " Дмитра Доміна:
Д. Домін-художній керівник, вокал, гітара;
Д. Расін – музичний керівник, вокал, клавішні інструменти;
В. Ковлів-вокал, перкашн;
А. Петренко – ударні інструменти, вокал, перкашн;
В. Леушкін-лідер гітара, вокал;
В. Ларін-бас гітара, гітара, вокал

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Одеса.

ВІА "ЛЕЙСЯ ПЕСНЯ" Дмитра Домина відбудеться 11 лютого 2020, 19:00, вівторок в Український театр ім. В. Василько. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+