Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Варшавська Мелодія 2

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Яскравий і оригінальний спектакль є продовженням захоплюючої історії, описаної в "Варшавській мелодії". Леоніду Зоріну вдалося створити чуттєву і душевну постановку, де головна героїня Гелю є втіленням кращих жіночих якостей. Варто відзначити, що Ада Роговцева незмінно виконувала роль Гелі протягом більше двадцяти років, багаторазово радуючи глядачів Київського театру імені Лесі Українки. Це була не просто популярна постановка, що користується приголомшливим попитом. Вона стала справжньою знаковою подією для багатьох поколінь у культурно-соціальному житті країни. Гелю у виконанні Ади Роговцевої досі тепло відгукується в серцях шанувальників театрального мистецтва. За всю історію вистави у актриси жодного разу не було дублера, а також вона не пропустила жодного виступу. Постановка гастролювала не тільки на пострадянському просторі, але і за кордоном, включаючи США.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Одеса.

Варшавська Мелодія 2 відбудеться 26 січня 2020, 19:00, неділя в Одеський театр музичної комедії. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.