Варшавська мелодія

Перейти до вибору квитків
Продаж припинено
минула подія

Про продію

Варшавська мелодія »Леоніда Зоріна« відзвучала »все моє життя. Цей вистава на сцені мого рідного театру пройшов 670 разів. Географія його гастролей - весь Радянський Союз. Роль Гелі для мене - втілення кращих жіночих якостей. П'єса Л. Зоріна подарувала мені радість зустрічі з чудовим режисером Еруардом Митницьким. Так склалася доля, що це «Варшавської мелодії» знову зазвучало через роки, коли режисер і драматург Ігор Афанасьєв продовжив життя моєї Гелі. І я щаслива грати цю роль разом зі своєю дочкою. Я рада, що сьогодні Ви отримали можливість побачити цю роботу в своєму рідному місті. Ваша, Ада Роговцева »Ада Роговцева грала Гелю з« Варшавської мелодії »Зоріна на сцені Київського театру ім. Лесі Українки понад двадцять років. «Варшавська мелодія» для киян була не просто «хітом» - вона стала знаковою Вистава для декількох поколінь, подією не тільки культурної, але соціального життя. Роговцева не пропустила жодного вистави - у неї не було дублерів. До 1988 року «Варшавська мелодія» пройшла 670 разів! «Велика актриса, талановиті партнери, прекрасна драматургія, майстерня режисура» - ось і вся проста формула приголомшуючого успіху і захоплення, захоплення від зустрічі з вистави найвищого рівня «Варшавська мелодія 2» з Адою Роговцевою у головній ролі ».

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Одеса.

Варшавська мелодія відбудеться 8 квітня, 19:00, понеділок в Одеський академічний російський театр. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+