Цвєточкі або Віденська кава

14 грудня 2018, 19:00, п’ятниця
Перейти до вибору квитків
Продаж припинено
минула подія
Тривалість
02:00
Бронь На касу
48
годин
Українською мовою

Про подію

Живе кіно "Цвєточкі або Віденська кава"

1913 й добігає кінця. Відень. Порожня кав'ярня. Лише Христя за шинквас.

"Чому нас не відвідує ніхто действительно знаменитості? Например, хтось з оперних тенорів. Мої тістечка НЕ гірші, чем у Віденській опері. Отак колись повернусь додому и мене спітають:« кого ти бачила у Відні з великих людей? »І що я скажу? - Йосипа з дешевого пансіону, Який все життя Чекатиму, что хтось заплатити за его каву? Чи Лева - журналіста провінційної газети? Скажу, что бачила Зіґмунда, Який препарував, бідолашніх рибок, поки НЕ заходівся відурюваті гроші в Нещасний жінок. Ще Адольф намалював мій портрет ... "

ХХ століття ще залишилось найкрівавішій слід у історіі людства назавжди. Альо поки ... 1913 й добігає кінця. Зовні зимовий Відень. Всередині порожньої кав'ярні затишно пахне кавою. Лише Христя за шинквас. Сюди приходять Потеревенити та випити кави звічайні люди ... маляр Адольф, журналіст Лев, соціал-демократ Йосип та психіатр Зиґмунд.

Драматург - Дмитро Корчинський

Режисер та композитор - Олексій Коломійцев

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Одеса.

Цвєточкі або Віденська кава відбудеться 14 грудня 2018, 19:00, п’ятниця в Будинок Клоунів. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+