Театр "Чорний квадрат" - 25 хвилин До та Після сексу

17 серпня 2021, 20:00, вівторок
Продаж припинено
минула подія

Про подію

“25 хвилин до і після сексу” в Одесі!
17 серпня 2021 року в Літньому театрі GORSAD відбудеться неймовірна комедія “25 хвилин до і після сексу” в Одесі від театру “Чорний квадрат”. На вас чекає приголомшлива вистава про це для дорослих. Зазвичай, щоб подумки  сказати “так” чи “ні”,  двом дорослим людям вистачає кілька миттєвостей.  А от потім починається найбільш цікаве. Кружляння навколо, флірт, натяки, жарти... 25 хвилин, які визначать успіх справи чи навпаки. Але, який би не був секс, залишається питання: “що далі”?  Що думати? Про що говорити? Що відчувати? Як позбутися ніяковості і невпевненості, яка може виникнути після “першого разу”, навіть у досвідчених партнерів. Як прожити ці довгі 25 хвилин після?
 
Комедійна вистава театру “Чорний квадрат”
Секс у нашій виставі не самоціль. Це спроба пізнати і зрозуміти себе та інших. Відчути, що страшно буває не тільки тобі, а й людині поруч. Що на неї теж тисне купа упереджень і комплексів, яких не позбудешся після однієї ночі. І почуття гумору тут не завадить всім учасникам процесу.

У ролях:
  • Ірина Гатун
  • Володимир Шумко

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Одеса.

Театр "Чорний квадрат" - 25 хвилин До та Після сексу відбудеться 17 серпня 2021, 20:00, вівторок в Літній театр "GORSAD". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+