Витрачай 1000 грн на концерти та театри з Єпідтримка

STAND UP Клуб

29 листопада 2019, 19:00, п’ятниця
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Пропонуємо новий формат інтелектуального відпочинку — Stand Up Клуб!
 
Ми зібрали кращих коміків країни для того, щоб організувати для вас вечора не просто гумору, а жартів, які засновані на реальних подіях. Особисті переживання коміків, смішні життєві ситуації і просто інтелігентне почуття гумору об'єднується в одному виступі.
 
Резиденти нашого Stand Up Клубу:
 
Бекір Мамедієв-кримський татарин і київський романтик. Переможець шоу «Розсміши коміка», автор Студії «Квартал 95».
 
Коля Зирянов-один з кращих стендаперів Дніпра. В кожному дворі його вважають головним представником цього жанру. Переможець «Розсміши коміка» та учасник
"Відкритого мікрофона" на ТНТ.
 
Микита Шевчук-переможець шоу» Розсміши коміка", учасник легендарної команди КВК "Одеські манси", учасник "Гуднайт_клуб»на " 1 + 1".
 
Денис Корабльов — самий прямолінійний і чесний. Учасник телевізійних програм «Комік на Мільйон», «Стендапер» і Comedy Club Україна «Гуднайт_клуб» на «1 + 1».
 
Настя Дерська-багаторазовий переможець "Розсміши коміка". Переможець Стендап Фестивалю в Одесі 2019 року.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Одеса.

STAND UP Клуб відбудеться 29 листопада 2019, 19:00, п’ятниця в Одеська обласна філармонія. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+