Витрачай 1000 грн на концерти та театри з Єпідтримка

Вистава "Нотатки божевільного"

У продажу залишилось 452 квитка
Перейти до вибору квитків  
Відеоінструкція замовлення
Ціна: від 80 грн
Тривалість
01:30
Без антракту
Бронь
24
години

Про подію

Спектакль посвящается памяти Олега Каравайчука. Сценическая фантасмагория в 1-м действии. Масштабна театральна фантазія за знаменитою таємничою повістю Миколи Гоголя, спектакль  - фаворит 1 Міжнародного фестивалю сучасної режисури «Зустрічі в Одесі». У спектаклі використано фрагменти текстів лекцій Володимира Набокова.

Чи знаєте ви, що король Іспанії інкогніто підробляє переписуванням паперів у петербурзькому департаменті? Чи знаєте ви, що закоханість у доньку свого директора призводить до розуміння мови тварин? Чи знаєте ви, які пікантні факти викладені в собачому листуванні? Чи знаєте ви, що Місяць зроблено в Гамбурзі, і зроблено препогано? І що почувши кроки Великого Інквізитора, краще одразу сховатись під стілець? Один із найтаємничіших творів російської класики – повість Миколи Васильовича Гоголя «Записки божевільного» – що воно таке?
 
Просто химерний жарт генія, чи найважливіше закодоване послання письменника нащадкам – нам, людям 21-го сторіччя? Свою відповідь на це запитання дасть режисер Ігор Неведров за допомогою провідних акторів Одеського російського театру.
 
       

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Одеса.

Вистава "Нотатки божевільного" відбудеться 24 лютого 2022, 19:00, четвер в Одеський академічний російський театр. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+