У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Вистава "Кумедний випадок"

Перенесення заходу
минула подія

Про подію

Красуня Жанніна дуже хоче заміж, але тато не пускає! Бо її тато Філіберт – дуже багатий голландський купець, а її наречений де Лакотрі – благородний, але бідний французький офіцер. Що робити? Не впадати у відчай і придумати хитромудрий план! Який? Довідайтесь про це, подивившись нашу виставу! Яскраві герої, прелесні героїні, несподівані повороти сюжету, веселі непорозуміння і щасливий фінал - все це чекає на вас у "Забавному випадку" - комедії для людей і про людей. Місце дії - Голландія, Гаага, будинок Філіберта.

Ім'я класика італійської драматургії Карло Гольдоні не потребує особливих коментарів. Нагадаємо, що творча спадщина цього плідного драматурга налічує 267 комедій. Найбільшою популярністю на пострадянському просторі користуються його комедії "Трактирщиця" та "Слуга двох панів" ("Труффальдіно з Бергамо"). Комедія "Забавний випадок" для більшості глядачів стане приємним відкриттям.

З її цікавих відмінних рис: дія відбувається не в Італії, а в Голландії, а тема комедії може бути сформульована у формі цитати з п'єси А. С. Грибоєдова "Лихо з розуму": "Що за комісія, творець, бути дорослій дочці батьком!"

        

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Одеса.

Вистава "Кумедний випадок" відбудеться 30 березня 2022, 19:00, середа в Одеський академічний російський театр. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+