Вистава "Труффальдіно, або слуга двох панів"

У продажу залишилось 307 квитків
Перейти до вибору квитків  
Відеоінструкція замовлення
Ціна: від 80 грн
Бронь
48
годин

Про подію

Режисер-постановник 
заслужений діяч мистецтв Росії ГЕОРГІЙ КОВТУН 
 
Художник—постановник 
ЗЛАТА СТОГА
 
Композитор 
СЕРГІЙ ДМИТРІЄВ
 
Автор тексту пісень ОЛЬГА СЄДОВА
 
Музичний керівник 
ЄВГЕНІЯ ЄРМАКОВА
 
Репетитор сценічних боїв 
ДМИТРО ЖИЛЬЧЕНКО
 
Помічники режисера 
МАКСИМ КОЗЛОВСЬКИЙ, АЛЬБЕРТ СОЛДАТОВ
 
Іскрометна музична комедія за славнозвісною п'єсою Карло Гольдоні! Веселий шалапут Труффальдіно, керуючись принципом «дві зарплатні краще, ніж одна», наймається слугою до двох різних хазяїв. Причому один з його хазяїв - це переодягнена в чоловічий костюм красуня, а другий - дуелянт, що ховається від правосуддя. Плутанини, перевдягання, серенади, поцілунки, фехтувальні двобої, карнавальні танці - для Вас - у яскравій масштабній виставі про кумедні пригоди хитромудрого Труффальдіно із Бергамо!  

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Одеса.

Вистава "Труффальдіно, або слуга двох панів" відбудеться 1 жовтня 2021, 19:00, п’ятниця в Одеський академічний російський театр. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+