У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Вистава "Труффальдіно, або слуга двох панів"

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Вас чекає найвідоміший у світовій драматургії, найсмішніший і найцікавіший випадок «роботи за сумісництвом»! Чарівний шалопай Труффальдіно, керуючись принципом «дві платні краще, ніж одна», наймається слугою до двох різних господарів. Причому один з його господарів – це переодягнена в чоловічий костюм красуня, а другий – дуелянт, що ховається від правосуддя.
 
Додайте до цієї компанії двох дивакуватих батьків, ніжну наречену, ревнивого нареченого, служницю, чарівну господиню готелю, і найголовніше – яскраву карнавальну Венецію – і Ви зрозумієте: це треба бачити неодмінно! Плутанини, перевдягання, міцні обійми, гарячі поцілунки, фехтувальні поєдинки, карнавальні ходи, запальні танці, нічні серенади – для Вас – у новій музичній версії всесвітньо відомої комедії Карло Гольдоні про пригоди безжурного Труффальдіно з Бергамо!
 
      

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Одеса.

Вистава "Труффальдіно, або слуга двох панів" відбудеться 6 березня 2022, 19:00, неділя в Одеський академічний російський театр. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Хочете відвідати цю подію?

Натякніть про це близькій людині
Заповнюйте поля та тисніть "відправити"
Питання? Відповідь!
+