Витрачай 1000 грн на концерти та театри з Єпідтримка

Вистава "Трагедія щастя" 1 частина

У продажу залишилось 200 квитків
Перейти до вибору квитків  
Відеоінструкція замовлення
Ціна: від 120 грн
Бронь
24
години
14+
Російською мовою

Про подію

Автор: Бунін і Теффі. Жанр: Трагикомедія в двох діях.
 
Ця вистава - експеримент, спроба об'єднати творчість двох таких несхожих, але в той же час глибоко родинних письменників початку двадцятого століття - Івана Буніна і Надії Теффі.
 
…Багато маленьких історій про любов. Роздуми про щастя, про його невловимість, про те, що часом щастя буває таким неприкрашеним на вигляд, абсолютно побутовим, і начебто нічим не відрізняється від тисячі інших моментів твого життя, і ти розумієш, що був по-справжньому щасливий, тільки коли проходять довгі роки. Ти озираєшся назад - в минуле - і розумієш, що ось воно було, щастя...І ти упустив його - по дурості, або воно вислизнуло за збігом обставин, або ти просто в суєті не звернув на нього уваги.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Одеса.

Вистава "Трагедія щастя" 1 частина відбудеться 25 лютого 2022, 19:00, п’ятниця в Одеський театр юного глядача ім. Юрія Олеші. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+