У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Вистава "Тарасові весни"

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Це – вистава про молодого Поета. Про щасливі весни в його житті. Про події 1838-1843 рр., коли Тарас Шевченко приїхав до Петербурга і почав навчатися живопису в Академії мистецтв, коли одержав «вольну», коли були написані ним перші поетичні твори, коли побачив світ його «Кобзар»… Події доленосні: народився Шевченко-художник і Шевченко-поет.
 
Жанр літературно-драматичної фантазії допомагає так вибудовувати дію, що на сцені Шевченко з’являється як Юний Поет, Поет (Зрілий), Сивий Поет.
 
Наш сучасник – Нащадок коментує події, що відбуваються на сцені – миттєвості життя нашого Кобзаря.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Одеса.

Вистава "Тарасові весни" відбудеться 10 березня 2020, 11:00, вівторок в Український театр ім. В. Василька. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+