Вистава "Сватання на Гончарівці"

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Весіллю згідно з народним звичаєм завжди передує сватання, коли наречений разом зі сватами йде в будинок нареченої свататися... Так відбувається і в українській класичній комедії Григорія Квітки-Основ'яненка - класика національної літератури другої половини XVIII-го століття.
 
Тільки що робити бідній дівчині, якщо сватів присилає дурний і багатий немилий? А милий її, Олексій, десь в чужій стороні на заробітках ... І коли повернеться додому, невідомо.
 
За жанром вистава «Сватання на Гончарівці» - вечорниці-марення про українську комічну оперу. Таким чином, тут зібрана, можна сказати, вся антологія жанру комічної опери в національній музичній культурі: і відомі арії з «Наталки Полтавки», і дуети з «Запорожця за Дунаєм», і народні пісні ...
 
Режисер-постановник - заслужений діяч мистецтв України Володимир Туманов.
Художник-постановник - заслужений художник України Станіслав Зайцев.
Диригент оркестру - Ігор Чернецький.
 
В ролях: народні артисти України Анатолій Дриженко і Ольга Равицька, заслужені артисти України Віктор Лисенко та Ігор Геращенко, артисти Олександр Бабій, Тетяна Глущенко, Юрій Дудар, Наталія Лаврова, Маргарита Пресич, Олег Русол, Олександр Самусенко та інші.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Одеса.

Вистава "Сватання на Гончарівці" відбудеться 23 лютого 2021, 19:00, вівторок в Український театр ім. В. Василька. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+