У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Вистава "Стриптиз"

25 листопада 2020, 19:00, середа
Продаж припинено
минула подія

Про подію

«Театр на Чайній» представляє виставу в жанрі комедії абсурду — «Стриптиз». Ще не бачили цю постановку? — Тоді обов’язково приходьте.
 
Відгуки глядачів — досить втішні. В основі сюжету — однойменна п’єса польського драматурга Славоміра Мрожека. Написана понад півстоліття тому робота досі актуальна, хоча інтерес театралів до неї — непостійний. А ось на Чайної побачили в п’єсі чимало цікавого і вирішили розповісти про це вам.
 
За словами директора Театру, Олександра Онищенка, творчість Мрожека — це погляд на людину під мікроскопом. І тепер актори спробують розібрати складну схему на прикладі двох цікавих образів. Герої з’являються на сцені з… великих коробок.
 
Нове середовище — надзвичайно незвична для обох чоловіків, які звикли до самого звичайного ритму життя. Ця ситуація для них — стресова. Але подібні обставини змушують задуматися над цінністю і значенням свободи в нашому житті, над складністю вибору як такого.
 
«Театр на Чайній» працює для сучасного глядача і націлений на глядача майбутнього. Тому чекайте вражаючою постановки. Режисура та виконання: Олег Фендюр, Володимир Ангел. Тривалість: 60 хвилин. Чекаємо Вас!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Одеса.

Вистава "Стриптиз" відбудеться 25 листопада 2020, 19:00, середа в Театр на Чайній. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+