Витрачай 1000 грн на концерти та театри з Єпідтримка

Вистава "SEX-TET в літню ніч"

У продажу залишилось 267 квитків
Перейти до вибору квитків  
Відеоінструкція замовлення
Ціна: від 80 грн
Бронь
24
години
21+

Про подію

Автор п'єси та режисер-постановник
ОЛЕНА ПУШКІНА
 
Художник-постановник 
заслужений діяч мистецтв України
ГРИГОРІЙ ФАЄР
 
Композитор
АНДРІЙ МАЛІНІЧ
 
Балетмейстер 
СЕРГІЙ ЛОМОВИЦЬКИЙ
 
Аранжування
КОСТЯНТИН ПЕНЧКОВСЬКИЙ
 
Помічники режисера 
АЛЬБЕРТ СОЛДАТОВ
 
Сучасна еротична комедія в переплетенні із класичним шекспірівським сюжетом. Три пари - чоловік і жінка Гоша і Віра, коханці Макс і Люба та майбутнє подружжя Федір Петрович і Надя виявляються в заміському дачному саду під час літньої ночі під повним місяцем. Їх чекає ніч кохання, пристрасті і чарівництва, коли в повітрі розлитий п'янкий аромат бажання, коли із зелених гілок визирають пустотливі ельфи і чарівні феї, коли відкидаються всі світські табу і втілюються найпотаємніші еротичні фантазії...

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Одеса.

Вистава "SEX-TET в літню ніч" відбудеться 30 січня 2022, 19:00, неділя в Одеський академічний російський театр. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+