Витрачай 1000 грн на концерти та театри з Єпідтримка

Вистава "З Днем Народження, Синку"

13 лютого 2020, 19:12, четвер
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Війна. Під охороною висота. Безперервні бомбардування. Байдужість командувачів. Серед цього мороку і безвихідності солдат відзначає свій день народження. І єдине його бажання — це побачити своїх рідних і близьких. А раптом воно здійсниться…
 
Фернандо Аррабаль яскравий представник абсурдизму. Тим цікавіше і більш несподівана його погляд на таку тему, як — війна. У виставі ці два слова «абсурд» і «війна» стають синонімами. Вистава про безглуздість і нелюдяності війни очима звичайного солдата.
 
В ролях:
 
Сапо — Микита Шумський
Сепо — Данило Савченко
Синьйор Тепан — Артем Литовченко
Синьйора Тепан — Дар’я Стоянова
Адміністратор — Віталій Зеленков
Офіціантка 1 / Санітарка 1 — Ольга Білоконь
Офіціантка 2 / Санітарка 2 — Мілена Компанієць
Незнайомка — Ангеліна Сміян

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Одеса.

Вистава "З Днем Народження, Синку" відбудеться 13 лютого 2020, 19:12, четвер в Театр на Чайній. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+