У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Вистава "Основний інстинкт"

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Містична Драма!
 
Невиправний ловелас, просочений тестостероном, запахом віскі і адреналіном швидкостей виявиться в місці, якого немає на жодній карті світу... В готелі без назви, двері якого відкриваються лише обраним... А ім'я господині вимовляють пошепки... Подивися в очі і побачиш звабливу безодню, покриту самими забороненими таємницями... Зможе той, хто все життя розбивав жіночі серця, вберегти своє власне?
 
Спокусити саму Смерть — Гра ціною в Життя.
 
Ми починаємо…
 
Вистава на дві дії з антрактом. Тривалість 2 години.
 
У ролях: Максим Даньшин, Ліза Бакуліна, Ірина Султанова, Артем Лебедєв, Арсеній Горунов, Ксенія Кожухова та ін.
Режисер: Артем Лебедєв.
Сценографія: Олексій Гавриш
Музичне оформлення: Олексій Луценко

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Одеса.

Вистава "Основний інстинкт" відбудеться 22 жовтня 2019, 19:00, вівторок в Одеський академічний російський театр. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+