Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Вистава "Лісова пісня"

У продажу залишилось 175 квитків
Перейти до вибору квитків  
Відеоінструкція замовлення
Ціна: від 100 грн
Бронь
48
годин
14+

Про подію

«Лісова пісня» - первое украинское произведение в жанре «фэнтэзи», история любви простого деревенского парня Лукаша и лесной дриады Мавки. В этой пьесе песне» воплотилось народное восприятие окружающего мира, древнее мифологическое мышление украинцев, поиск себя в современном мире.
 
Волшебный мир древних историй и сказок, лесных потусторонних героев соприкасается с миром людей, и возникает проблема отношений человека – в лице Лукаша, его матери,  вдовы Килины,  и природы – в лице Мавки и других обитателей леса. Ведь человек привык относиться к природе потребительски!
 
Используя природные дары, человек не замечает своих вредоносных действий. Встречаясь с фантазийным миром древнего леса и влюбляясь в Мавку, Лукаш нарушает привычный уклад своего мира и волшебного мира леса.
 
Мавка является воплощением не только красоты и беззащитности природы, но и духовной красоты человека, не может быть уничтожена в повседневных мелких заботах. Она вечно возрождается.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Одеса.

Вистава "Лісова пісня" відбудеться 21 травня 2021, 19:00, п’ятниця в Одеський театр юного глядача ім. Юрія Олеші. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Інші дати цього виконавця:

17 червня, 19:00
Дніпро Дніпровський академічний театр драми та комедії ціна: від 100 грн
Замовити квитки Залишилось квитків: 90
Питання? Відповідь!
+