Витрачай 1000 грн на концерти та театри з Єпідтримка

Вистава "Лабіринт страху"

У продажу залишилось 443 квитка
Перейти до вибору квитків  
Відеоінструкція замовлення
Ціна: від 80 грн
Тривалість
02:00
З антрактом
Бронь
24
години

Про подію

Перша премія конкурсу "ЛітоДрама" 2020. Динамічний розвиток дії, непередбачувані сюжетні повороти та, як і прийнято у жанрі трилер, - абсолютно несподіваний фінал. Ніщо не віщує чогось незвичайного ... Але герої поступово, самі того не усвідомлюючи, все більше і більше заплутуються у створеному їх уявою лабіринті страху, з якого вони безуспішно намагаються вибратися.
 
       

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Одеса.

Вистава "Лабіринт страху" відбудеться 18 лютого 2022, 19:00, п’ятниця в Одеський академічний російський театр. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+