У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Вистава "Корінь кохання"

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Чи можна закохатися в першого зустрічного? Уявіть собі - кінець світу. Чоловік і жінка залишаються одні в цілому світі. Надовго або назавжди? Зовсім різні, вони несподівано стають один для одного всім. Вона - музейний працівник, він - сантехнік. Він любить пиво, вона - Пікассо. Чи зможуть герої навчитися розуміти один одного, чи захочуть змінитися? Багато смішних і зворушливих моментів чекає їх на шляху до чуда.
Два артиста і чотири дивака, Дуже різні, хоча на вас схожі, Ви їх бачили вже, напевно, А, можливо, зустрінете пізніше. Хтось каже: Іди до мене! Хтось мимрить: Іди звідси. Хтось щасливий коротко уві сні, хтось наяву домігся дива. Є одна лише чуттєва влада, не чини опір, будь покірний, Неможливо вирвати з коренем пристрасть, Якщо у коханні хороший корінь!
 
У ролях: народний артист Росії Дмитро Назаров («Кухня», «Виклик», «Закон»).
Заслужена артистка Росії Ольга Васильєва («Кухня», «Тобол», «Вокзал»).
Акторка – Наталія Трухан.
Режисер – Сергій Щедрін.
Автор п’єси – Анна Береза.
Продюсер – Ольга Ліфенцева.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Одеса.

Вистава "Корінь кохання" відбудеться 26 серпня 2021, 19:00, четвер в Одеський театр музичної комедії. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+