Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Вистава "Егоїсти"

Всі квитки продані
минула подія

Про подію

ПОДІЯ ПЕРЕНЕСЕНА З 5 ТРАВНЯ 2020 19:00 НА 11 СЕРПНЯ 2020 19:00
Всі придбані квитки дійсні на нову дату
Вони чоловіки. Їх троє. І вони знайомі з дитинства. Життя кожного йде своєю чергою.
 
Але одного разу, намагаючись розібратися в ситуації одного з них, вони все виявляють свої власні проблеми. Через іронію і сльози, через егоїстичне відчуття себе у цьому великому світі, через психологічний тренінг та фільми Альмодовара, через сміх і фізкультуру вони намагаються позначити шлях до завоювання жінки, чоловічу дружбу і відповідальності і, звичайно, до любові. Цей спектакль дає унікальну можливість почути одкровення чоловіків на межі...
 
У головних ролях: Володимир Фекленко, Владислав Котлярський, Олександр Бобров.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Одеса.

Вистава "Егоїсти" відбудеться 11 серпня 2020, 19:00, вівторок в Одеський театр музичної комедії. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.