Вистава "Фантоми"

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Вистава пропонує поринути в початок 90-х років, за часів розрухи і повного краху цінностей. Атмосфера моторошної туги і безнадії пронизує вистава, не залишаючи героям ніякого виходу: у них не буде кращого життя, нема на що сподіватися, світ котиться по похилій ...
 
Історія про втрачений щастя. Щастя, якого вже немає. Відрізали. Ампутували. Тепер на його місці дзвінка порожнеча, дика фантомний біль і більше нічого ... Хто правий, а хто винен? І чи є винні? Як впоратися з втратою? Як серед бруду залишитися людиною? Що таке совість? любов, кохання? смерть? біль? ..

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Одеса.

Вистава "Фантоми" відбудеться 15 червня 2021, 18:00, вівторок в Український театр ім. В. Василька. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+