У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Вистава "Две.Рь"

16 грудня 2020, 19:00, середа
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Прем'єра !!! Две.Рь
 
Вистава «Две.Рь» поставлена за мотивами п'єси сучасного одеського драматурга Анни Яблонської.
 
Історія про те, що ти ніколи не знаєш, в яке саме тіло Господь помістив твою споріднену душу і за якими саме дверима тобі уготована зустріч з нею.
 
Григорій Яблонський, батько драматурга: «Так уже сталося в Аниному короткого життя, що ця" Две.Рь "стала Аниному відкритою Дверима в її скромні за кількістю і величезні по драматургічної творчості роки. Ця драматургія була названа Новою хвилею, а Аня лідером її жіночої гілки. Вірю, що для єдиного в Одесі молодого, сміливого театру на Чайної, який здатний жити і працювати з таким драматургом, як Анна Яблонська, ця Двері теж відкриється до нових прекрасним Вистава ».
 
УВАГА!!! У виставі використовується ненормативна лексика !!!
 
Вікові обмеження +16
 
Режисер: Юрій Невгамонний
актриси:
 
Саша: Марія Кабакчей
Катя: Анна Мілёшіна
Коля: Владислав Оніщук
Світло / звук: Микита Шумський
У виставі звучать:
 
Українська народна пісня «За туманом Нічого не видно»
А.Н. Скрябін Етюд оп.8 №2 фа-дієз мінор

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Одеса.

Вистава "Две.Рь" відбудеться 16 грудня 2020, 19:00, середа в Театр на Чайній. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+